Na 30 z Vás čaká 130 eur na cestovné od Swiss Re :)

Pred pár dňami spustilo Swiss Re novú challenge. Tá je nie len témou, ale aj odmenami veľmi zaujímavá. Témou sú sny a ich poistenie a odmenami je 30 x 130 eur na električenky, lístky na integrovanú alebo akúkoľvek inú dopravu (cestovné). V tomto blogu sa porozprávame s Michelle a Marekom, ktorí túto challenge vymýšľali a pripravujú pre Vás ďalšie prekvapenia  🙂

Marek ako vznikala myšlienka tejto challenge?

Aj keď naši kolegovia prednášajú na univerzitách, rozmýšľali sme nad tým, ako by sme mohli podporiť mladých ľudí ešte iným spôsobom. Vrámci brainstorming-u sme sa dostali ku challenge a k nápadu preplatenia cestovného.

Výzvu sme rozvinuli tak, aby bola jednoduchá a pohodová – veď je leto. Vsadili sme to na sny, veď každý z nás o niečom sníva. A keďže Swiss Re pracuje z poistnými produktmi, chceli sme do challenge vsunúť aj tie. Tvojou úlohou v challenge je napísať nám o Tvojom veľkom sne a následne sa pokúsiť našiť naňho nejaký nový poistný produkt. Aké poistenie by Ti dodalo istotu pri realizácii Tvojho sna? (celé znenie challenge nájdeš TU)

Čo sa týka výhry, v tejto challenge odmeňujeme až 30 najlepších. Každý z nich získa 130 eur na cestovanie. Lepšie ako brigáda, nie? Povzbudzujem mladých, aby sa určite zapojili. Je veľká šanca, že výhra čaká práve na Teba!

Prečo ste sa rozhodli práve pre preplatenie cestovného?

Swiss Re svojím zamestnancom ako benefit ponúka možnosť preplatenia ročného lístka na MHD. Vďaka challenge sa s týmto našim benefitom môžeme podeliť aj s mladými. Je to jeden zo spôsobov, ako sa môžeme starať o životné prostredie. Spoločne prispievať k tomu, aby bol náš svet zdravší a ulice menej plné áut.

Michelle, ak by si sa zapojila ty, ktorý z Tvojich nesplnených snov by si si vybrala?

Sen, ktorý by som si splnila, by bola mesačná cesta po Austrálii, Novom Zélande a Oceánii. Cestu by som ukončila na Havaji. Milujem vodné športy a preto vyhľadávam akúkoľvek príležitosť byť vo vode. Vyskúšala by som aj šnorchlovanie na koralovom útese, či surfovanie vo vlnách.

Pre úspešných riešiteľov po ukončeni challenge plánujete aj event (10.10.2018) u Vás v Swiss Re centrále v Bratislave. Je sa na čo tešiť?

To určite áno 🙂 Okrem dobrôt a občerstvenia čaká na každého certifikát a jedno praktické prekvapenie, ktoré si so sebou odnesie. Tiež pripravujeme program, na ktorom sa účastníci budú môcť spoznať a porozprávať medzi sebou, ale i s našimi expertmi.

Máte nejaký tip pre riešiteľov challenge?

Aj keď má poistenie u mnohých nálepku „strašidelnej témy“, netreba sa ničoho zľaknúť. V tejto challenge je to hlavne o snívaní a kreativite, tým sa medze nekladú 🙂 Treba to vyskúšať, zapojiť sa a 130 EUR môže byť Tvojich.

Skús sa teda najprv zasnívať… Je niečo, čo by sa Ti mohlo prihodiť pri plnení Tvojho sna? Ak si na niečo prišiel, nedalo by sa to poistiť? Možno chceš napríklad ísť na cestu okolo sveta. Všetko už máš do bodky naplánované. Stačí však, že bude meškať prvé lietadlo a celý plán padá, lístky prepadajú, sny sa rúcajú… Aby si tomuto predišiel, určite by sa Ti hodila možnosť poistiť si meškanie lietadla, čo povieš?

Neboj sa, zasnívaj sa a poď sa zamyslieť nad možnosťami poistenia Tvojho sna.

Tešíme sa na Vaše riešenia a držíme palce 🙂

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*