Čo sa za héliom skrýva?

Po roku od ukončenia školy otváram dvere univerzity a opäť vstupujem na akademickú pôdu. Vychádzam po schodoch. Okolo mňa náhliaci sa študenti, niektorí v družnej debate, iní smerujúci v polobehu na prednášku. A všade okolo mňa stovky héliových balónov. 🙂

Na balónovú krajinu sa zmenila Ekonomická fakulta Technickej Univerzity v Košiciach. Študentom sa nad hlavami vznášali balóny plné možností. Mohli priniesť 100 eurovú odmenu, zaujímavú skúsenosť, prenesenie teórie do praxe alebo spoznanie toho, čo ich baví.

TB1

S Dodom sme na fakultu prišli hlavne preto, aby sme rozbehli spoluprácu s najlepšou ekonomickou fakultou na Slovensku (ako najlepšia je dlhodobo hodnotená agentúrou Arra). Okrem toho, sme študentom predstavili Challengest, prostredníctvom ktorého môžu pretaviť teóriu získanú na škole do praxe, získať hodnotné skúsenosti a ako sa už veľa krát stalo, naštartovať svoju kariéru.

Spoluprácu sme pokrstili súkromnou challenge od Tatra banky. Tú študentom predstavila Ivana, zástupca HR z Tatra banky. Vyhodnotenie challenge sa uskutočnilo 10. mája na centrále Tatra banky v Košiciach.

TB2

Po úspešnom zahájení pilotnej spolupráce a úspešnom ukončení challenge sa tešíme na nové výzvy, šikovných študentov a ďalšie prepojenia. Ak máš nápady, akým smerom (akýmikoľvek) by sme sa so spoluprácami mohli vydať, sem s nimi. Napíš nám na: info@challengest.com.

Maj teda oči otvorené a ruky pripravené. Nikdy nevieš, kedy priletí ďalšia výzva!

Za Challengest, Žofka  🙂

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*